8 Nisan 2015 Çarşamba

8 Mart Kadınlar Günü Blogger Buluşması Sponsorları - Part2


Günaydın kızlarrr, bu sabah sponsor yazımın ikincisiyle karşınızdayım. Kaldığım yerden devam  ediyorum. Buluşmamıza hem pastasıyla hemde kendisiyle renk katan Merve Uçan Pasta Butik'e çok teşekkürler. Ellerine sağlık Merve'cim :)  


Buluşmamıza temsilcisiyle gelerek bizi yalnız bırakmayan bir başka firma ise Abfen Pharma'idi. Yeni tanıştığım burun yıkama suyu, nefesimizi daha rahat almamızı sağlıyormuş. Henüz denemeye cesaret edemedim en kısa zamanda deneyip yorumlayacağım :) 


Vanilyalı ve karamelli kahveleri ile buluşmamıza renk katan Starbucks'a teşekkürler :)


Cosmed, merak ettiğim bir markaydı. Saç kremini ve minik cc kremini elime geçtiklerinden beri kullanıyorum. İkisi de oldukça etkili ürünler. Yorumları en kısa zamanda gelecek. 


Her zaman gönül rahatlığıyla tercih ve tavsiye ettiğim Dermokil de bizimleydi. Tekli maske ve şampuanı çok severek kullanıyorum. Diğerleri de denenmek için sırada bekliyor. 
Teşekkürler Dermokil.


Açık ve kalıcı parfümleriyle yanımızda olan Nobren Parfüm'e teşekkürler.


Daha önce sivilce sabununu kullanıp çok memnun kaldığım Hepsiville bu buluşmamızda da bizi yalnız bırakmadı. Tamamen doğal içeriğe sahip ürünleriyle güvenimi bir kez daha kazandı :)


Yine elime geçtiğinden beri kullandığım bir başka ürün de HC Hair Care Tria kolay saç tarama spreyi oldu. Harika ve kalıcı kokusu, yarattığı ipeksi etkisiyle çok sevdiğim bir ürün oldu. Teşekkürler HC Hair Care.


Gül kokulu bu hediye seti için Eglantine'e çok teşekkürler.


Duvarımı renklendiren minik tablo için PlusCanvas'a teşekkürler.


Buluşamıza süpriz olarak gelen minik kokulu sabun :) Teşekkürler Acar Hediye Cenneti.


Kullanmaya başladığım ve dökülmeyi oldukça azaltan şampuan için Revigen'e teşekkürler. Yorumlar en kısa zamanda gelecek.


Yaz geliyorken, bizi düşünüp ihtiyacımız olan ürünleri yollayan Aquas'a teşekkür ederim. Selülit peelingini ve kremini elime geçtiğinden beri kullanıyorum. Gözle görülür sonuçlar elde ettim. Ayrıntılı yazı gelecek.


Son olarak da her zaman merak ettiğim bir başka ürünle tanışma fırsatı buldum :) Acnecinemide jel de ilk günden beri düzenli kullandığım ürünler arasında. Diğer jellerimi bir kenara attırdı desem yalan olmaz. Teşekkürler Acnecinamide :)

Son partla birazdan sizlerleyim :)

1 yorum:

  1. I completely adore reading your blog posts, the selection of articles are smashing.Formula 41 Extreme This blog was academic, Ive needed to bookmark your site and subscribe to your feed in ifeed. Your theme appears lovely.Awsome article and right to the point.http://www.strongmenmuscle.com/formula-41-extreme/

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...