7 Mart 2014 Cuma

Bitenler #4
Uzun zamandır kullandığım ürünleri sonunda bitirdim. Hazır Watson'ta indirim varken, bazılarının yerine yenileri alınacak inşallah :))     Tresan ve Otacı Bitkisel Şampuanlar
   Saç dökülmemi durdurduğu için tresana devam etmeyi düşünüyorum. Koku açısın Otacı daha güzel olsa da benim önceliğim dökülme sorunu olduğundan Otacı bir adım daha önde. Bitkisel oldukları için saç derisindeki gözenekleri tıkamıyorlar. Bu yüzden dökülmeyi önlüyorlar.


    Loreal Makyaj Temizleme Suyu ve Selesta Zeytin Yağlı Sabun
   İki üründen de çok memnunum. Yerlerine yenileri alındı bile. Sürekli kullandığım nadir ürünlerden. Sabunu, sivilce problemi yaşayanlara tavsiye ederim.


     Sansiro Parfümler
   Uzun zamandır parfüm değiştiriyorum. Henüz aradığım gibi bir  koku bulamadım. Arayışlara devam :(     Flormar Concealer ve Avon SuperShock Jel Kalemler
  Kalemlerden çok memnunum fakat en son Anew'in kalem eyelinerlerini almıştım. Onları kullanmaya devam ediyorum. İkisi de performans açısından aynı. Kaliteleri gayet güzel. İndirimde denk gelirse buna geri dönüş yapabilirim.
 Concealer da ise şu an kullandığım marka Nouba. Bunun da kapatıcılığı güzel ama gözaltıma sürdüğüm kalemleri çok akıttığı için tekrar almayı düşünmüyorum.

2 yorum:

  1. ellerine sağlık canım yerlerine yenileri gelsin temizlensinler :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen öyle canım mutlu oluyorum elimdeki ürünleri bitirince :) Sevgilerrr

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...